Mężczyzna trzyma prezent
Lifestyle

Jaki prezent dla mężczyzny? Co dać mężczyźnie na prezent?

Jedni twierdzą, że prezent dla mężczyzny powinien być dopasowany do jego charakteru, inni, że do zainteresowań. Jest także grupa kobiet, która uważa, że prezent musi być od serca, ale znajdą się też panie skłonne myśleć, że mężczyźnie żadnym prezentem się nie dogodzi. To jak w końcu z tym prezentem dla swojego wybranka? Przeczytaj, co możesz podarować mężczyźnie.

Prezent klasyczny czy nietypowy?

Wielu panów pewnie liczy tylko na jakiś drobiazg, bo przecież facet to nie kobieta, która ma setki sukienek i kilka kuferków z kosmetykami. Nie musisz jednak kupować swemu lubemu kolejnego portfela, krawata czy notesu, prezent dla mężczyzny może być pomysłowy (fabrykaform.pl). Dlatego już to czy wybrać coś klasycznego czy nietypowego warto pozostawić nie komu innemu tylko tobie. Bo nikt inny, tak jak ty, nie zna swojego faceta (no może za wyjątkiem jego, mamy, siostry, babci i cioci). Jeśli twój luby to typ praktyczny – daj mu coś oczywistego, co jednak będzie go w stanie ucieszyć. Natomiast jeśli twój wybranek gustuje w rzeczach szalonych – możesz kombinować do woli czym najlepiej go zaskoczyć.

Prezent dla mężczyzny artysty

Oczywiście wiele zależy od tego jakiego to typu artysta i czy tworzenie to jego pasja czy zawód. Jeśli twój mężczyzna jest fotografem na pewno niesamowitą radość sprawi mu sprzęt fotograficzny lub dodatki do niego. Kiedy twój luby jest amatorem muzyki, wybór masz na pewno ogromny. Od płyt winylowych, po płyty CD (oczywiście zespołów czy wokalistów których lubi i non stop słucha). Ale nawet dla grafika komputerowego znajdziesz coś miłego – jeśli naturalnie wcześniej zrobisz przegląd komputerowych zabawek, które już ma.

Aparat fotograficzny

Co podarować mężczyźnie-biznesmenowi?

Tu wybór masz naprawdę spory. Tylko pamiętaj, że mężczyzna-biznesmen lubi się czuć wyjątkowo prawie w każdej chwili. Wasze wspólne zdjęcie w unikatowej ramie, które może sobie postawić w pracy na biurku na pewno wzbudzi jego zachwyt. Natomiast aby miał czym podpisywać umowy i inne dokumenty, a także robić od czasu do czasu notatki, musi posiadać wieczne pióro. Ale wiedz, że nie może to być byle jakie wieczne pióro, tylko znanej marki i w wyrafinowanym kolorze (najlepiej takim, który twój wybranek uwielbia). Jeśli chodzi o inne prezenty dla mężczyzny- biznesmena, masz do wyboru całe mnóstwo notesów, kalendarzy, wizytowników i innych bardzo przydatnych gadżetów.

Jaki prezent dla mężczyzny-sportowca?

Na pewno pakiet na ulubione przez niego zajęcia sportowe będzie doskonałym wyborem. Z kolei ten typ mężczyzny lubi być także dobrze ubrany na siłowni, korcie tenisowym czy… basenie. Nie zapomnij zatem o markowej bluzie, koszulce czy butach. Warto, abyś także pomyślała o sportowym sprzęcie albo przynajmniej o dodatkach do niego.

Mężczyzna w koszulce z napisem

Czego nie dawać mężczyźnie w prezencie?

Jak już wspomniano, oprócz ciebie (bo zapewne nie jesteś jedyną kobietą w jego rodzinie), twój wybranek ma jeszcze cale zastępy cioć i babć, które chętnie obdarowują go takimi gadżetami jak woda po goleniu czy jeszcze gorzej skarpetkami lub ciepłą czapką na zimę (aby biedak nie zmarzł). Dla ciebie jednak to powinien być jasny sygnał jakich prezentów nie powinnaś dawać. Niestety, by dać chłopakowi coś od serca musisz poczuć się jak on kiedy był jeszcze małym chłopcem. Wtedy będziesz wiedziała przy jakim podarunku oczy twojego lubego rozbłysną radością.

2 komentarze

 • odpowiedz
  znawca
  6 lutego 2019 o 19:17

  Fakt, skarpetki czy czapka to chyba najgorszy pomysł na prezent… Myślę, że ciekawym rozwiązaniem są także różnego rodzaju vouchery, np. na gokarty czy do salonu VR. W internecie można znaleźć mnóstwo takich ofert.

 • odpowiedz
  bestgrl
  19 lutego 2019 o 22:22

  Najlepszy prezent to taki, jaki chce się dostać. Dlatego ja zawsze pytam mojego chłopaka, co mam mu kupić. Co prawda psuję w ten sposób niespodziankę, ale przynajmniej mam pewność, że mu się spodoba.

dodaj komentarz