projekt-firmy-projektujące-maszyny
Technika

Projektowanie maszyn spożywczych – 5 polecanych firm w Polsce

W biznesie największy nacisk należy kłaść na innowacyjność. Dlatego szukając firmy, która zaprojektuje dla nas maszynę, należy znaleźć taką, która do każdego projektu podchodzi indywidualnie. Przedstawiamy 5 najciekawszych firm w Polsce, które zajmują się projektowaniem maszyn spożywczych.

Zasada Fabryka Maszyn

Zasada Fabryka Maszyn specjalizuje się w projektowaniu maszyn dla przemysłu spożywczego, o czym dokładniej można przeczytać na ich stronie zfm-online.com/usluga/projektowanie. Do ich usług należy również produkcja i sprzedaż tych urządzeń. Tę firmę wyróżnia przede wszystkim jakość, a także spore doświadczenie. Zespół ZFM to grupa kreatywnych ludzi, którzy przy każdym projekcie poszukują coraz to nowszych rozwiązań technologicznych. W każdym zleceniu starają się indywidualnie podejść do swojego klienta. Kładą także spory nacisk na funkcjonalność i dopasowują projekt do określonego budżetu.

projektowanie-maszyn-spożywczych

Zakład Urządzeń Technicznych UNIMASZ

Firma UNIMASZ zajmuje się projektowaniem, konstruowaniem i produkcją maszyn i urządzeń dla przemysłu spożywczego, a także przetwórstwa warzyw i owoców. Swoje urządzenia wykonują głównie ze stali kwasoodpornej, co sprawia, że nie wpływają one negatywnie na żywność. Firmę UNIMASZ również charakteryzuje spore doświadczenie. Działa na rynku polskim od 1996 roku, a obecnie rozwija także produkcje eksportową (szczególnie do państw członkowskich WNP).

pokrewne:  Co nas denerwuje w mężczyznach? 5 cech i zachowań, których nie tolerują kobiety

MEGA, przedsiębiorstwo projektowo-produkcyjne

Lubelszczyzna to region, który charakteryzuje się głównie przetwórstwem owoców i warzyw. Stąd też wywodzi się firma MEGA, która dzięki stałej współpracy z tymi przetwórcami zdobyła ogromne doświadczenie. W związku z tym projektowane przez nich maszyny spożywcze zasługują na miano naprawdę profesjonalnych. Firma ta działa na rynku ponad 20 lat, w ciągu których zrealizowała mnóstwo projektów dla polskich i zagranicznych klientów.

Firma „IZI Projekt”

Ta istniejąca od 2004 roku firma, ma swoją siedzibę w Piekarach Śląskich. Zajmuje się nie tylko projektowaniem, ale także budową maszyn, urządzeń i konstrukcji. Co więcej oferuje również usługi w zakresie remontu i montażu. Oznacza to, że firma „IZI Projekt” zapewnia pełen zakres usług dla branży spożywczej, chemicznej i z zakresu automatyki przemysłowej. Do każdego projektu podchodzi bardzo rzetelnie i indywidualnie, odpowiadając na potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

komputer-projektowanie-maszyn

Instytut Maszyn Spożywczych

Spółka IMS, podobnie jak większość powyższych firm, zajmuje się projektowaniem i produkcją maszyn oraz urządzeń do przetwórstwa żywności. Co ciekawe, jest to kontynuator dawnej państwowej firmy, z tym, że działa dużo prężniej, wdrażając coraz to nowocześniejsze rozwiązania. W ostatnich latach firma specjalizuje się głównie w wytwarzaniu urządzeń do produkcji gastronomicznej. Rozszerzyła także swoją działalność o projektowanie maszyn do przetwórstwa leśnego.

pokrewne:  Co może powiedzieć numerologia, gdy wierzysz w liczby i szukasz partnera?

brak komentarzy

    dodaj komentarz