Wróżenie z kuli
Lifestyle Miłość

Czym jest numerologia dla par? Co warto wiedzieć o numerologii partnerskiej?

Wiele osób zastanawia się nad tym, czy związek, który się tworzy ze ukochaną osobą jest tym idealnym i na całe życie. Odpowiedzi na to pytanie można szukać na różne sposoby, jednym z nich jest coraz popularniejsza numerologia partnerska. Czym właściwie jest i co warto o niej wiedzieć?

Czym jest numerologia?

Wyjaśnienie tego, czym jest numerologia partnerska, najlepiej zacząć od pojęć ogólnych. Według definicji jest to pseudonauka, która polega przede wszystkim na badaniu magicznych i mistycznych połączeń pomiędzy liczbami. Wychodzi się z założenia, że numer związany z danym obiektem czy zdarzeniem ma wpływ na losy ludzi, ich życie oraz to, jaki posiadają charakter. Do tematu warto podejść więc z dystansem.

Numerologia partnerska – co to?

Zostało wspomniane, że numerologia jako tako dotyczy dopasowania liczb względem osób i przypisywania im mistycznych właściwości. Nie inaczej jest właśnie z numerologią partnerką, która biorąc pod uwagę daty narodzin, jest w stanie określić jakie cechy charakterologiczne posiada dana osoba. Wychodzi się z założenia, że każdy z nas urodził się pod wibracją danej liczby i ona nas definiuje. Numerologia partnerska pozwala na rozszyfrowanie tego kodu, a tym samym stwierdzenie czy dane liczby do siebie pasują.

pokrewne:  Co może powiedzieć numerologia, gdy wierzysz w liczby i szukasz partnera?

Jak liczby mogą określać czy para do siebie pasuje?

Wszystko rzecz jasna rozbija się o astrologie i przekonanie o tym, że niektóre liczby do siebie pasują idealnie, tworząc spójną całość, a inne nie. W tym drugim przypadku zetknięcie się takich liczb doprowadza do negatywnych wibracji, które prowadzą wprost do nieszczęścia, uniemożliwiając danej osobie zaznania radości z życia.

Jak poznać swoją astrologiczną liczbę?

Zanim przystąpi się do porównywania liczb partnerów, trzeba je jeszcze wcześniej wyliczyć. Robi się to rzecz jasna na podstawie dat urodzin, gdzie każda kolejna cyfra jest do siebie dodawana (razem z zerami). Można w ten sposób osiągnąć wyniki od 1 do 9. Każda z tych cyfr ma przypisane znaczenie – charakter, jaki posiada dana osoba oraz do jakiej innej liczby pasuje, tworząc idealne zestawienie. Przy tej okazji można się też dowiedzieć, jakich numerów powinno się unikać, ponieważ mogą one zadziałać destrukcyjnie. Przy okazji warto nadmienić, że w astrologii występują jeszcze liczby mistrzowskie: 11, 22, 33 i 44 i tutaj pojedynczych cyfr się do siebie nie dodaje, zostawiając pełną liczbę.

pokrewne:  Numerologia partnerska, czyli jak dobrać się w parę pod względem daty urodzenia?

Numerologia partnerka a idealny związek

Wiele osób uważać, że numerologia partnerska jest w stanie określić naszą drogę życia, czyli w jaki sposób powinno się budować relacje z partnerem, na podstawie numerów. Dzięki temu poznaje się naturalne skłonności osób nam bliskim, a to oczywiście pomoże w lepszym zrozumieniu drugiej osoby i jego wrodzonego charakteru. Mając tę wiedzę, można między innymi uniknąć w przyszłości nieprzyjemnych problemów i przeszkód.

Czy warto kierować się numerologią partnerską?

Numerologia nie ma nic wspólnego z nauką, a jest zbiorem luźno postawionych tez i przypuszczeń. Do końca nie wiadomo, na jakiej podstawie możliwe jest określenie charakteru człowieka na podstawie numeru, nie mówiąc już o tym, by w ten sposób kierować jego życiem i wyborami. Jest to pewna ciekawostka, której warto się przyjrzeć, ale kierowanie się tym, może przynieść równie wiele korzyści, jak i szkód.

1 komentarz

  • odpowiedz
    Mandy
    21 kwietnia 2022 o 09:44

    Czad! Ale nie mogę się dowiedzieć, jaka liczba do mnie pasuje:( Może to i lepiej?

dodaj komentarz