Zakochana para
Lifestyle Miłość

Numerologia dla par – sprawdź, z kim stworzysz idealny związek

Numerologia partnerska na pomóc w ustaleniu, czy dwie osoby są w stanie stworzyć idealny związek, biorąc pod uwagę ich liczb astrologiczne. Jak na tej podstawie stworzyć idealny związek? Czy warto ufać numerologii partnerskiej i łączyć ją z miłością?

Numerologia partnerska – definicja

Numerologia partnerska powiązana jest silnie z mistycznym i magicznym przekonaniem o tym, że liczby są w stanie określić nasze życie i nasz los. Na ich podstawie sprawdzi się, jaki posiadamy charakter oraz jakimi cechami wykazuje się nasz partner. Chodzi o to, że niektóre liczby w astrologii łączą się w pary, tworząc idealny związek, inne z kolei do siebie nie pasują, przez co mogą prowadzić do braku szczęścia i wielu problemów.

Jak obliczyć astrologiczne numery partnerów?

Jeżeli chcecie wiedzieć, czy wasz związek ma szansę na przetrwanie długich lat w szczęściu, z pewnością przyda się tutaj określenie, jakim numerem astrologicznym w ogóle się jest. Każdy z nas go posiada, ponieważ według numerologii, wszyscy rodzimy się pod wpływem wibracji z danego numeru. Oblicza się go bardzo prosto, wystarczy zsumować ze sobą wszystkie cyfry z naszej pełnej daty narodzin. Powinno się uzyskać liczbę od 1 do maksymalnie 9. Przy tej okazji warto też nadmienić, że wyróżnia się grupę tak zwanych liczb mistrzowskich, czyli takich, których się nie sumuje do pojedynczych cyfr. Chodzi tutaj przede wszystkim o takie liczby jak: 11, 22, 33 i 44.

pokrewne:  Po czym poznać, że on cię zdradza? 5 zachowań wskazujących na zdradę partnera

Jakie numery do siebie pasują?

W numerologii partnerskiej odpowiednie dopasowanie numerów oznacza, że dana para będzie ze sobą zgrana. Różne numery mogą do siebie pasować w różnej konfiguracji, często te same cyfry mogą tworzyć idealny związek, albo przeciwnie. Tak więc do numerologicznej 1 pasuje 2 i 6, nie za bardzo odpowiada 3 i 4, za to kompletnie nie sprawdzi się 1, 8 i 9.

W przypadku osób, których astrologiczną cyfrą jest 2, mogą one stworzyć udany związek z partnerami pod cyfrą 2, 4 i 6, średnio się to uda przy 3 i 5 i kompletnie powinno się unikać 7 oraz 9.

Numerologiczne 3 pasują do innych 3, ale też i do 1 i 5, a niezbyt dobrze mogą dogadywać się z 9, za to szerokim łukiem powinny unikać 2, 4 i 6.

Mając 4 w numerologii partnerskiej, warto sprawdzić, czy nasz partner ma 2, 6 lub 7, co może być zaczątkiem prawdziwej silnej więzi. Trzeba za to uważać na osoby z numerami 1, 8 i 9, bo takie związki będą bardziej wymagające, a zdecydowanie należy unikać za to 3 i 5.

W przypadku 5 pasują osoby także z 5 oraz 3, trudniej będzie za to stworzyć idealny związek z 4, a w przypadku partnerów o numerologii 2, 6 i 7 zdecydowanie należy zapomnieć o przyszłości.

pokrewne:  Czym jest numerologia dla par? Co warto wiedzieć o numerologii partnerskiej?

W przypadku 6 ceniącej wartości rodzinne pasuje jako para inna 6 oraz 2 i 4. Różnie to będzie wyglądało w związku z 1, 3 i 5, może się to udać, ale będzie ciężko, za to kompletną klapę osiągnie się z numerologiczną 8.

Osoby z 7 jako astrologiczny numer są bardziej wymagające pod względem charakteru, przez co wiążą się przede wszystkim z innymi 7, a także z 4 i 9. Średnie dopasowanie mają za to z 3 i 5, a źle to wychodzi w przypadku 2 i 6.

Numerologiczne 8 mają charakter przywódczy, oczekują więc partnerów, którzy się podporządkują i będą tolerancyjni, czyli 2, 4, 6, 7 i 9. Ciężej będzie w przypadku 3 i 5, a na udany związek niestety nie ma co liczyć z 1 i 8.

Ostatnia astrologiczna cyfra to 9 szukająca zgodności, wrażliwości i spokoju – idealną parę stworzy z inną 9, a także z 7, niezbyt łatwe będzie to z 6, a 1 i 6 powinno się zdecydowanie unikać.

2 komentarze

 • odpowiedz
  Kowara
  14 lutego 2022 o 09:24

  Średnio wierzę w takie rzeczy, ale ja jestem 6, a on dwójką i całkiem dobrze nam się układa. Może faktycznie coś w tym jest :)❤️

 • odpowiedz
  Tatiana
  3 lutego 2023 o 12:45

  Interesuję się trochę astrologią, regularnei czytam horoskop ale słyszałam o czymś takim jak numerologia… Muszę sprawdzić jakim numerem jestem ja, a jakim partner, mam nadzieję, że w gwiazach jest nam zapisana wspólna przyszłość 😀

dodaj komentarz