kości do gry
Miłość

Co może powiedzieć numerologia, gdy wierzysz w liczby i szukasz partnera?

Czy wierzysz w numerologię? Nawet jeśli nie, to z ciekawości może zechcesz sprawdzić, jaki związek ci ona doradzi?

Czym jest numerologia?

Numerologia to pseudonauka, wychodząca z założeniu, że numer przyporządkowany danej osobie lub obiektowi ma związek z losem tego człowieka lub obiektu. Jest to więc prognozowanie przyszłości z liczb. Nie tylko zresztą liczb jako takich, bo również z nazw własnych, które na liczby trzeba dopiero zamienić, poprzez ponumerowanie liter alfabetu i ich sumowanie.

W myśl tej koncepcji nawet z imienia człowieka można więc wywnioskować, jaki czeka go los, albo jaki ma on charakter. Zatem fakt, że twoi rodzice mieli akurat chęć nazwać cię Sylwia, a nie Krystyna, determinuje twoją przyszłość. Wiemy jak to brzmi, ale nawet w XXI wieku istnieją ludzie, którzy w to wierzą. Skoro można w płaską Ziemię, to czemu nie w moc numerów?

Numerologia a związki

Związkami zajmuje się numerologia partnerska. Jej zwolennicy uważają, że można z jej pomocą sprawdzić, czy związek będzie udany i harmonijny. Niektóre liczby dobrze się ze sobą łączą, podczas gdy między innymi występują tarcia. Trzeba tylko określić swój charakter za pomocą daty urodzenia i w ten sposób dowiesz się, czy ty i twoja druga połówka jesteście dobrze dobrani. Jeżeli oczywiście wierzysz w takie rzeczy.

pokrewne:  Jak być szczęśliwym w związku, jak stworzyć zgodny związek?

Określ swoją liczbę Drogi Życia

Kluczowe w numerologii, również tej partnerskiej, jest poznanie swojej liczby Drogi Życia. To ona ma jakoby pokazywać naturalne skłonności nabyte przy urodzeniu i zestaw cech charakteru. Liczbę Drogi Życia oblicza się, posługując redukcją teozoficzną – sumuje się cyfry daty urodzenia do momentu, aż uzyska się jedną cyfrę. Jeśli na przykład urodziłaś się 1.01.2000, działanie to będzie przebiegało w następujący sposób: 1+1+2+0+0+0 = 4. Wykonując takie działanie uzyskamy cyfrę od 1 do 9.

Jaki partner jest dla ciebie odpowiedni?

Cyfra 1 oznacza spełnienia, akcję, realizację, ambicję. Tacy ludzie to według numerologii urodzeni przywódcy. Na gruncie uczuciowym są to osoby zaborcze. Najlepsze związki tworzą z numerami 2 i 6.

Ludzie z cyfrą 2 charakteryzują się umiejętnością dialogu, umiarkowaniem i empatią. Interesują się innymi ludźmi, są wrażliwi i kierują się uczuciami. Są też urodzonymi mediatorami. W uczuciach są stali i lojalni. Wolą być zdobywani niż sami zdobywać. Najlepsze związki tworzą z innymi dwójkami, a także z czwórkami i szóstkami.

Numer 3 oznacza szczęście, przyjaźń, twórczość i zdolności adaptacyjne. Ludzie z takim numerem mają artystyczną naturę, dużą inwencję i wyobraźnię, ale przy tym są też weseli, optymistyczni i towarzyscy. Są też jednak słabo ukierunkowani i zdeterminowani. W związku łatwo godzą się na kompromisy, ale dość długo szukają swojego ideału. Dobre związki tworzą z innymi trójkami, a także z 1 i 5.

pokrewne:  Jak przygotować się do długiej podróży? Co warto zabrać w podróż samolotem?

Numer 4 to ludzie kierujący się logiką. Mają analityczny umysł, są odporni na stres związany z pracą. Są zorganizowani i działają metodycznie. Czwórkom bardzo zależy na budowaniu poważnego związku. Najlepiej dogadują się ze spokojnymi dwójkami, a także z szóstkami i siódemkami.

Liczba 5 oznacza zmiany, wolność, ruch, miłość. Ten ciągły ruch może się wyrażać w częstych zmianach partnerów i miejsca zamieszkania, w podróżach i różnorodności życiowych doświadczeń. Piątki szukają miłości pełnej niespodzianek. Najlepiej jest im z innymi piątkami oraz z trójkami.

6 to sztuka, miłość, odpowiedzialność, rodzina, harmonia. Tacy ludzie biorą na siebie odpowiedzialność, wymagającą wielu wyrzeczeń. Mają idealistyczną naturę i są o te swoje ideały gotowi walczyć. Najważniejsze jest dla nich życie rodzinne. Najlepsze pary 6 tworzy z 4, 2 lub inną 6.

Numer 7 to dystans, intelekt, wiedza, kontemplacja. Takie osoby są samotnikami. Łatwo robią karierę zawodową. Najlepiej dogadają się z inną 7, ale także z 4.

Numer 8 obiera drogę autorytetu. Oznacza władzę i pieniądze. To osoba praktyczna i wytrwała ze zmysłem do planowania. W związku lubi dominować. Najlepiej jeśli znajdzie sobie 2 lub 6.

pokrewne:  Szczoteczka elektryczna, soniczna, a może tradycyjna? Którą szczoteczkę do zębów wybrać?

Wreszcie numer 9 charakteryzuje się otwartością, ideałami, oddaniem, wykształceniem. Pociąga go metafizyka i okultyzm. Chciałby wziąć na swoje barki problemy świata. Dziewiątki często się zakochują, ale same nie robią pierwszego kroku. Najlepiej dogadują się z innymi dziewiątkami.

brak komentarzy

    dodaj komentarz