zakochani kobieta i mężczyzna
Miłość

Jak rozkochać w sobie kobietę? 5 porad

W Twoim otoczeniu pojawiła się wyjątkowa osoba, która jest dla Ciebie interesująca? Zastanawiasz się, jak rozkochać w sobie kobietę, aby również ona nie mogła o Tobie zapomnieć? Poznaj 5 wskazówek, dzięki którym rozpoczęcie nowej znajomości przestanie powodować u Ciebie ścisk w żołądku.

  1. Zaprezentuj się jako osoba pewna siebie
  2. Stań się dla kobiety wyzwaniem
  3. Przywiązuj wagę do szczegółów
  4. Słuchaj uważnie i prowadź intrygującą rozmowę
  5. Wykorzystaj poczucie humoru i inteligencję

1. Zaprezentuj się jako osoba pewna siebie

Pewność siebie, to cecha pociągająca zarówno u mężczyzn, jak i u kobiet. Nie chodzi tu o arogancję i prezentowanie swojej wyższości nad innymi, ale o poczucie własnej wartości. Jeśli już na samym początku myślisz, że dana osoba nie będzie Tobą zainteresowana, od razu stawiasz siebie na przegranej pozycji. To niezwykle krzywdzące dla Ciebie, ponieważ pragnienia o udanym związku pozostaną tylko w sferze Twoich wyobrażeń.

2. Stań się dla kobiety wyzwaniem

Jeśli chcesz wiedzieć, jak zdobyć kobietę, powinieneś stanowić dla niej pewien rodzaj wyzwania. Dziewczyny pragną być zdobywane, jednak doza niepewności jest również bardzo pociągająca dla kobiet i wbrew pozorom uwielbiają one ten rodzaj uwodzenia. Dlatego nie odkrywaj wszystkich kart na pierwszym lub drugim spotkaniu. Pozwól sobie na odrobinę tajemniczości i rozbudź w niej ciekawość, aby chciała Cię bliżej poznać. Bądź dla niej zagadką, którą zapragnie rozwiązać.

3. Przywiązuj wagę do szczegółów

Istnieje przekonanie, że to mężczyźni są wzrokowcami, ale kobiety także przywiązują wagę do wyglądu. Jako zadbany i elegancki mężczyzna na pewno pozostawisz wyrazisty ślad w pamięci dziewczyny. Zadbaj o to, aby Twój wygląd był zachęcający dla kobiety. To może wydawać się banalne, jednak dziewczyny naprawdę przywiązują wagę do szczegółów, takich jak czyste paznokcie i dłonie, zadbane włosy, czy też schludne ubranie. Załóż koszulę i eleganckie spodnie oraz starannie ułóż włosy, a na pewno wywrzesz wspaniałe wrażenie.

4. Słuchaj uważnie i prowadź intrygującą rozmowę

Chcesz wiedzieć, jak rozkochać kobietę? Słuchaj jej uważnie i bądź szczerze zainteresowany tym, co mówi. Kobiety zwykle są dosyć wylewne i uwielbiają prowadzić naprawdę długie rozmowy. Dlatego tak chętnie spotykają się ze swoimi przyjaciółkami, aby rozważać różne dylematy dotyczące ich doświadczeń życiowych. Dla dziewczyny niezwykle ważne jest to, aby została dobrze wysłuchana. Czasami wystarczy potakiwać lub co jakiś czas wtrącać pełne zrozumienia „yhm” albo „aha”. Prowadź z nią intrygującą rozmowę na tematy, które są dla niej szczególnie bliskie, a jeszcze długo po spotkaniu będzie wspominała, jak wspaniale z Tobą spędziła czas.

5. Wykorzystaj poczucie humoru i inteligencję

Zaprezentuj się jako osoba inteligentna i błyskotliwa. Nie bój się żartować nawet z siebie. W ten sposób pokażesz, że posiadasz dystans do swojej osoby i sytuacji, które Cię spotykają. Poczucie humoru stanowi dosyć istotną kwestię w relacjach damsko-męskich, a często pomaga złagodzić wiele nieporozumień i konfliktów między dziewczyną a chłopakiem.

Pamiętaj, że nawet drobne gest są niezwykle ważne, więc nie obawiaj się zrobić coś miłego dla dziewczyny. Zaskakuj ją i intryguj swoją osobowością, a wtedy już będziesz wiedział, jak rozkochać dziewczynę w sobie bez pamięci.

3 komentarze

  • odpowiedz
    Pawełek
    2 stycznia 2023 o 08:34

    O tak, pewność siebie sprawdza się najlepiej!

  • odpowiedz
    Zawiedziona
    3 stycznia 2023 o 08:27

    Jak widzę takie rady to aż krew mi się w żyłach gotuje. Każdy jest inny a wy przedstawiacie tu instrukcję jak do obsługi miksera. Po prostu to smutne :<

  • odpowiedz
    XYZ
    18 stycznia 2023 o 08:30

    A może po prostu bądź sobą? A reszta sama przyjdzie

dodaj komentarz