Para po rozstaniu
Moda

Po czym poznać, że on cię zdradza? 5 zachowań wskazujących na zdradę partnera

Jesteś w związku ze wspaniałym mężczyzną, z którym czujesz się szczęśliwa, aż nagle zaczynasz zastanawiać się, czy on Cię zdradza? Potajemne spotkania, ukradkowe rozmowy, brak chęci na zbliżenie – czy to wytwór Twojej wyobraźni, czy można faktycznie coś jest „nie tak”? Przygotowaliśmy dla Ciebie 5 zachowań wskazujących na zdradę partnera.

  1. Częste wyjazdy, delegacje
  2. Większa dbałość o siebie
  3. Ukradkowe rozmowy
  4. Brak czułości i chęci do zbliżeń
  5. Niespodziewane prezenty

1. Częste wyjazdy, delegacje

Jeśli Twój partner pracuje jako przedstawiciel handlowy lub wdraża programy i systemy w zewnętrznych firmach, to oczywistym jest, że jego zawód usprawiedliwia wiele delegacji. Czasami są to krótkie, całodniowe wyjazdy, w innym wypadku konieczna jest nawet kilkudniowa rozłąka. Jednak najczęściej odbywają się one w tygodniu, a nie w weekendy, dlatego wyjazdy służbowe w dni wolne od pracy powinny Cię zaniepokoić (nie dotyczy to oczywiście takich zawodów, jak fotograf, gdzie to właśnie częściej w soboty i w niedziele konieczne są delegacje).

Natomiast zastanawiające może być, jeśli Twój mężczyzna dotychczas delegacje miał raz na kilka miesięcy lub nawet rzadziej, a nagle zaczął coraz częściej wyjeżdżać. Szczególnie, jeśli nie wiąże się to z ze zmianą stanowiska na lepsze.

pokrewne:  Szczoteczka elektryczna, soniczna, a może tradycyjna? Którą szczoteczkę do zębów wybrać?

2. Większa dbałość o siebie

Twój partner nagle zaczął chodzić na siłownie i biegać? A może kupuje więcej lepszych ciuchów i sporo czasu spędza na dbaniu o swój wygląd? To oczywiście nie zawsze musi oznaczać zdradę – może to robić dla Ciebie, jednak instynktownie kobieta czuje, kiedy mężczyzna stara się dla niej… Zwłaszcza jeśli do tej pory w ogóle nie przywiązywał wagi do swojego wyglądu, od biegania wolał leżenie na kanapie, a zakup nowej koszuli był wynikiem kilkudniowych negocjacji.

3. Ukradkowe rozmowy

To, co powinno Cię zaniepokoić, to częste, ukradkowe rozmowy. Dzwoni telefon, a on wychodzi do łazienki lub na balkon zimą, żeby porozmawiać „z kolegą”? A może nieustannie pisze z kimś przez internet, nie pozwalając jednocześnie, abyś zaglądała w jego ekran? To niestety bardzo widoczna oznaka, że ma coś do ukrycia. Jeśli więc nie planuje romantycznego wyjazdu na Waszą rocznicę, to możesz zacząć coś podejrzewać.

4. Brak czułości i chęci do zbliżeń

Choć mężczyźni nie zawsze potrafią okazywać czułość, to jednak w Waszym związku zapewne nie brakowało dotychczas wieczornego przytulania się podczas filmu, porannych pocałunków lub trzymania się za rękę w czasie spaceru. Jeśli nagle, bez wyraźnej przyczyny tego zabraknie, a na próby z Twojej strony partner reaguje niechęcią, może oznaczać, że znalazł nową miłość. A przynajmniej chwilową „przygodę”.

pokrewne:  Numerologia dla par – sprawdź, z kim stworzysz idealny związek

Zachowaniem, które również jest niepokojące, to brak chęci do zbliżeń. Mężczyzna, który zdradza, często nie jest w stanie uprawiać seksu z dwoma kobietami jednocześnie, dlatego staje się oziębły, nie wykazuje żadnej inicjatywy, a gdy Ty chcesz go zachęcić do zbliżenia, znajduje różne wymówki.

5. Niespodziewane prezenty

Wielu mężczyzn w przypadku zdrady nękają wyrzuty sumienia, które objawiają się niespodziewanymi prezentami. Bez powodu, coraz częściej dostajesz kwiaty, gdzie wcześniej sama musiałaś mu przypominać o ich zakupie z powodu ważnych rocznic? A może niespodziewanie przynosi do domu piękną i z pewnością drogą biżuterię? Jeśli jest to połączone z poprzednimi zachowaniami, Twój partner najpewniej chce zagłuszyć wyrzuty sumienia…


Jeśli będziesz mieć pewność, że on Cię zdradza, nie łudź się, że dla Ciebie się zmieni. Wtedy najlepiej jeśli szybko i definitywnie zakończysz związek, szczególnie jeśli nie posiadacie dzieci.

brak komentarzy

    dodaj komentarz