Wykres astrologiczny
Miłość

Numerologia partnerska, czyli jak dobrać się w parę pod względem daty urodzenia?

Niektórzy numerologię partnerską traktują z przymrużeniem oka, jednak jak we wszystkich teoriach, w tym przypadku również można znaleźć ziarnko prawdy. Czy należy się jednak kierować astrologią? Warto sprawdzić jaja cyfra przypisana jest do naszej daty urodzenia i z kim możemy stworzyć idealny związek.

Jak sprawdzić swoją numerologiczną cyfrę?

Kiedy chcemy dowiedzieć się, jaka numerologiczna cyfra lub liczba jest nam pisana, wystarczy przyjrzeć się naszej dacie urodzenia. Należy zsumować wszystkie cyfry, czyli jeżeli ktoś urodził się 2 maja 1990 roku, jest numerologiczną 8, bo 0 + 2 + 0 + 5 + 1 + 9 + 9 + 0 = 26, czyli 2 + 6 = 8. Jak więc sprawdzić, kto do kogo pasuje?

Jedynki

Jedynki lubią dominować, także w miłości. Szybko się zakochują i są zaborcze. Cechuje ich kreatywność, żywiołowość i towarzyskość. Jedynki są pewne siebie, szukają wyzwań, podejmują decyzje pod wpływem chwili. Ich mocnemu charakterowi sprostają numerologiczne dwójki lub szóstki, które potrafią się podporządkować.

Dwójki

Dwójki są romantyczne i nieśmiałe, ich celem nie jest zdobywanie, raczej są zdobywane. Cechują się wiernością, troskliwością, lojalnością i przywiązaniem do konkretnych osób. Idealne dla nich będą numerologiczne dwójki ale też czwórki i szóstki, czyli osoby czułe i wierne.

pokrewne:  Jak być szczęśliwym z introwertykiem? Jak żyć w związku z introwertykiem?

Trójki

Trójki są bardzo towarzyskie, pogodne, gadatliwe, ale też impulsywne. W miłości długo szukają swojego ideału, a jak już na niego trafią, skłonne są pójść na kompromisy. Z trójkami najlepiej dogadają się numerologiczne trójki, jedynki i piątki, które są tak samo towarzyskie i wygadane.

Czwórki

Czwórki całe życie marzą o stabilnym związku. Są wierne, uczuciowe, odpowiedzialne. Nie zależy im na romansach, a na poważnym, stabilnym związku. Pokrewieństwo dusz odnajdą ze spokojnymi dwójkami, emocjonalnymi szóstkami lub odpowiedzialnymi siódemkami.

Piątki

Piątki są bardzo wymagające w wyborze partnera. Trudno im dogodzić, szukają w miłości namiętności, niespodzianek, szaleństwa. Lubią być zaskakiwane, a ich największym wrogiem jest bierność i nuda. piątki doskonale dogadają się z innymi piątkami i z towarzyskimi trójkami.

Szóstki

Szóstki cenią sobie wartości rodzinne i szukają odpowiedzialnych partnerów, którzy zapewnią im poczucie bezpieczeństwa Najtrwalsze związki zbudują z numerologicznymi szóstkami, czwórkami lub dwójkami.

Siódemki

Siódemki są bardzo zmysłowe i zdolne do poświęceń dla partnera. Zależy im na tym, by kochać i być kochanymi. Porozumienie dusz szybko osiągną z dwójkami i szóstkami, które mają podobne oczekiwania co do życia.

pokrewne:  Czy to jest miłość czy to jest kochanie? Różnice między miłością a zauroczeniem

Ósemki

Ósemki lubią dominować, także w związku. Dlatego też partner będzie musiał być skłonny do ustępstw. Na taki związek można liczyć z nieśmiałymi dwójkami i odpowiedzialnymi szóstkami, które skłonne są dać się zdominować.

Dziewiątki

Dziewiątki lubią, kiedy partner pierwszy wychodzi z inicjatywą. Małżeństwo to dla nich poważna sprawa, podobnie jak założenie rodziny. Są wierne, uczciwe i przywiązane do tradycji. Wieloletnią relację mogą zbudować z innymi dziewiątkami, które mają zbieżne oczekiwania co do życia.

brak komentarzy

    dodaj komentarz