Włoski mężczyzna w garniturze, opierający się o ścianę
Miłość

Jacy są Włosi w związkach, jak rozkochać w sobie Włocha?

Włosi są ekscentryczni, nie znajdziemy na mapie drugiego tak głośnego, a zarazem wyluzowanego kraju. W dzisiejszym artykule przybliżymy wam trochę sylwetkę Włochów – jak ich rozkochać, jacy są w związku i czy naprawdę są tacy romantyczni, jak stereotypy mówią?

Jaki jest włoski kochanek?

Włosi są bardzo bezpośredni i wygadani, co niektórzy z nas mogą odbierać jako zawadiackie. Mężczyźni we Włoszech każdą kobietę przywitają stwierdzeniem “Ciao Bella!”, choć to wcale nie musi oznaczać, że mężczyzna uznaje nas za atrakcyjną, nie tak łatwo rozkochać Włochów w sobie. Taki jest po prostu ich sposób bycia – luźny, niewymuszony. Nie ma się co dziwić, że osoby, z kraju, w którym obowiązuje sjesta, podchodzą tak swobodnie do innych.

Nie wszyscy Włosi są tacy romantyczni, jednak uwielbiają oni zgrywać pozory i spełniać dobrze nam znane stereotypy, dlatego mężczyzna na randce będzie romantyczny, nonszalancki i będzie zasypywał kobietę komplementami. Włochom zależy na tym, by kobiety odbierały ich za seksowych romantyków, bo przecież te stereotypy działają na ich korzyść!

Czy Włosi są romantyczni?

Włosi są romantyczni, ale to nie znaczy, że od razu będą stawiać kobietę na piedestale. Włosi traktuję kobiety równie, zdarza się, że nie przepuszczają ich w drzwiach, nie przynoszą kwiatów na randkę i nie płacą za nie w restauracji… Warto o tym pamiętać, zanim zdecydujemy się rozkochać serce jakiegoś Włocha. Włosi to z natury gaduły, dlatego też każda randka dla kobiety będzie udana. Włosi potrafią słuchać i rozmawiać, dlatego bardzo dobrze spędza się z nimi czas, a kobiety chętnie wychodzą z nimi na randki.

Jak rozkochać w sobie Włocha?

Włosi mają nieposkromiony temperament, dlatego też będą cenić sobie partnerki, które są wybuchowe i entuzjastyczne, jak oni. Nie chcą oni kobiet sztywnych, które nie potrafią się bawić. Z pewnością rozkochasz w sobie Włocha, jeśli masz doskonałe poczucie humoru, potrafisz się bawić. Kobiety z Włoch są pewne siebie i uwielbiają stawiać na swoim, mężczyźni cenią takie cechy w kobietach. Nie od dziś wiadomo, że Włosi uwielbiają gotować, jeśli jesteś świetną kucharką to być może uda ci się poderwać włosa przez jego brzuch – przygotowując pyszne dania. Warto jednak uważać, do gotowania mężczyźni mogą podchodzić dość konserwatywnie, raczej nie próbuj uraczyć kochanka włoskimi daniami.

Jak wygląda związek z Włochem?

Dla Włochów rodzina jest bardzo ważna i ta, którą utworzy z przyszłą partnerką i ta, w której się wychował. Powszechnie znane są nam stereotypy włochów jako maminsynków – coś w tym jest, mają oni ogromny szacunek do kobiet w swojej rodzinie. Warto też wiedzieć, że wielu mężczyzn z tego kraju preferuje tradycyjny model rodziny, gdzie mężczyzna będzie głową domu.

Warto też uzmysłowić sobie, że włosi żyją mottem dolce vita, celebrują życie, nigdzie się nie spieszą, co przez inne osoby może zostać uznane za… lenistwo. Jeśli cenisz sobie w życiu porządek, doskonale ułożony harmonogram dnia i plany, to związek z Włochem prawdopodobnie nie jest dla ciebie…

brak komentarzy

    dodaj komentarz