spogladanie w smartfona
Miłość

Miłość w sieci. Jak rozkochać w sobie chłopaka przez internet?

Jak rozkochać w sobie chłopaka przez internet? To wydaje się trudne, w końcu nawet nie wiesz, jak zachowuje się dana osoba na co dzień. Internet stwarza szerokie możliwości do swobodnego nawiązywania nowych znajomoci, jednak jak uwieźć faceta na odległość? Z naszego poradnika dowiesz się co zrobić, by zapaść w pamięć swojemu wybrankowi.

Zadbaj o pozytywny wizerunek w sieci

Zanim rozpoczniesz konwersację z mężczyzną poznanym przez internet, zadbaj, aby Twój profil w mediach społecznościowych lub na portalu randkowym był jak najbardziej atrakcyjny. Nie chodzi tutaj o umieszczenie w sieci mocno przerobionych lub przekoloryzowanych zdjęć, które będą przedstawiały przekłamany obraz Ciebie, ale o stworzenie pozytywnych skojarzeń z Twoją osobą.

Jeśli lubisz podróżować, możesz wrzucić na swój profil zdjęcia z miejsc, które odwiedziłaś. Masz niecodzienną pasję lub zajęcie? Zaprezentuj siebie w akcji i w ten sposób przekonaj osobę, oglądającą Twój profil, że warto Ciebie poznać. Postaraj się unikać zamieszczania w sieci nieostrych zdjęć albo takich, na których wyglądasz niekorzystnie.

Jak poderwać faceta w internecie? Zadbaj o szczegóły i dokładnie przemyśl wybór zdjęcia profilowego, by przedstawiało Cię jako osobę uśmiechniętą, która wywołuje pozytywne wrażenie.

Bądź szczera wobec chłopaka w internecie

Trafiłaś w sieci na profil faceta, który wydaje Ci się dosyć interesujący? Zastanawiasz się, jak zagadać do chłopaka, aby już po pierwszej wiadomości wiedział, że warto rozwijać tę znajomość? Zaprezentuj się jako osoba błyskotliwa i posiadająca poczucie humoru. Możesz nawiązać do zdjęć zamieszczonych na jego profilu. Opowiedzieć w ten sposób, że masz podobne zainteresowania lub intryguje Cię jego pasja. Jak rozkochać w sobie faceta na odległość? Pisz szczerze i nie udawaj kogoś, kim nie jesteś, ponieważ ostatecznie może to skończyć się dużym rozczarowaniem.

Nie ujawniaj od razu wszystkich szczegółów ze swojego życia

Zastanawiasz się, jak zaskoczyć faceta? Nie ujawniaj od razu intymnych szczegółów ze swojego życia i daj sobie czas, aby poznać drugą osobę. Internet jest doskonałym polem do kreowania aury tajemniczości. Nieśmiałe osoby lub takie posiadające problemy z nawiązywaniem kontaktów mogą poczuć się komfortowo i swobodnie zwłaszcza na początkowym etapie znajomości. Jeśli Wasza relacja pójdzie w oczekiwanym przez Was kierunku, w końcu przyjdzie pora na spotkanie się twarzą w twarz.

Nie bądź nachalna wobec chłopaka poznanego w sieci

Jeśli chcesz uwieść faceta przez internet, nie zamęczaj go sobą i pozostaw mu przestrzeń na opowiedzenie własnej historii. Każda rozmowa ma wtedy sens, gdy obie strony mają szansę na wypowiedź. Bądź także wyrozumiała, kiedy chłopak odrzuci Twoje zaloty i zostaw po sobie dobre wrażenie.

W sieci największą rolę odgrywa słowo pisane, które jest nośnikiem informacji o drugiej osobie, dlatego zadbaj o to, aby Twoje wypowiedzi były spójne i ciekawe. Poznawanie chłopka przez internet nieco różni się od tradycyjnych spotykań, jednak może stanowić dobre podłoże do bezpośredniego kontynuowania znajomości w późniejszym czasie.

1 komentarz

  • odpowiedz
    realna
    2 lutego 2023 o 11:05

    Mojego byłego poznałam w internecie i wszystko było super i pięknie… a po czasie sie okazało, że ktoś się podszywał i moja miłość w sieci się skończyła złamanym sercem :(((

dodaj komentarz